O mnie

Urodziłem się 4 czerwca 1989 r., całe życie mieszkam w Nowej Hucie. Ukończyłem Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące na os. Piastów. Jestem absolwentem dwóch uczelni wyższych UEKu na kierunkach ekonomia i zarządzanie oraz AGH na kierunku marketing internetowy. Angażuję się czynnie w wolontariat i działania w organizacjach pozarządowych. Jestem prezesem Nowohuckiego Klubu Szachowego oraz członkiem Klubu Jagiellońskiego. Uczestniczyłem również w licznych akcjach obywatelskich organizowanych w Nowej Hucie.

W 2014 roku zostałem wybrany do Rady Dzielnicy XVII Wzgórza Krzesławickie. Zostałem przewodniczącym komisji Budżetu Obywatelskiego. Oprócz tego zasiadam także w komisjach infrastruktury i ochrony środowiska. Jestem również członkiem Zespołu Bezpieczny Kraków.

Od wielu lat jestem członkiem Platformie Obywatelskiej. W 2018 roku zostałem ponownie wybrany w skład Zarządu PO RP w Krakowie. Jestem także przewodniczącym Koła Młodych PO w Krakowie.

W wolnych chwilach lubię podróżować i uprawiać sport, mam swoją drużynę piłkarską Sęk Team grającą w lidze szóstek. Moi rodzice są nauczycielami, mama Urszula Bogdańska – Sęk uczy od 30 lat języka polskiego w szkołach na os. Na Stoku, ojciec Grzegorz Sęk uczy astronomii i fizyki w Młodzieżowym Obserwatorium Astronomicznym w Niepołomicach.