O mnie

W wyborach w roku 2018 zostałem wybrany Radnym Miasta Krakowa.
W Radzie Miasta pracuję w Komisjach:
– Innowacji, Funduszy Europejskich i Metropolii – Przewodniczący
– Promocji i Turystyki
– Dialogu Obywatelskiego
– Infrastruktury
– Sportu i Kultury Fizycznej
– Rewizyjnej

Urodziłem się 4 czerwca 1989 r. i całe życie mieszkam w Nowej Hucie. Ukończyłem Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące na osiedlu Piastów. Naukę kontynuowałem na Uniwersytecie Ekonomicznym (kierunek ekonomia) oraz w Akademii Górniczo-Hutniczej (kierunek marketing internetowy).
Dzięki swojemu zaangażowaniu i zaufaniu mieszkańców w 2014 roku zostałem wybrany do Rady Dzielnicy XVII Wzgórza Krzesławickie. Od 2016 roku jestem członkiem Zarządu Platformy Obywatelskiej w Krakowie.

Od wielu lat biorę czynny udział w lokalnym wolontariacie i współpracuję z organizacjami pozarządowymi. Ponadto, jestem prezesem Nowohuckiego Klubu Szachowego, a przez kilka lat organizowałem spotkania drużyny Sęk Team grającej w futbolowej lidze szóstek.

Moi rodzice są nauczycielami – mama Urszula od ponad 30 lat uczy języka polskiego w szkole na osiedlu Na Stoku, natomiast ojciec Grzegorz zajmuje stanowisko nauczyciela fizyki i astronomii w Młodzieżowym Obserwatorium Astronomicznym w Niepołomicach.
Wolny czas poświęcam swoim zainteresowaniom – podróżom, gotowaniu, a także czytaniu literatury faktu oraz książek biograficznych.

 

Inni o mnie: