Trzy lata temu złożyłem ślubowanie w Rada Miasta Krakowa.Poniżej krótkie podsumowanie tego co przez ten czas udało się zrobić. W trakcie 72 Sesji Rady byłem autorem łącznie piętnastu projektów uchwał i rezolucji oraz złożyłem przez ten czas ponad 200 interpelacji i podjąłem kilkadziesiąt interwencji. Dotyczyły one wielu różnych obszarów i w zdecydowanej większości były odpowiedzią na prośby od mieszkańców. Wśród uchwał i rezolucji były m.in. akcja „Kraków bez plastiku”, obrona terenów zielonych w Mistrzejowicach i Czyżynach czy apele w sprawach ogólnopolskich wpływających na Kraków.

Przez trzy lata udało się także z mojej inicjatywy zrealizować i rozpocząć kilkanaście inwestycji. Najważniejsze z nich to:
– budowa wybiegu dla psów oraz modernizacja skate parku przy ul. Jagiełły,
– remont boiska, trybun i schodów w Parku Zielony Jar,
– nakładki asfaltowe m.in. na ul. Architektów, Glinik i Jarzębiny,
– remont alejek w Parku Skalskiego,
– termomodernizacja Przedszkola nr 131 na os. Złotego Wieku,
– budowa toalet na os. Złotego Wieku i przy ul. Darwina,
– odwodnienie ul. Dolnomłyńskiej.

Cały czas trzymam także rękę na pulsie w sprawie przebudowy ulic Kocmyrzowskiej i Stary Gościniec, koncepcji nowego parku przy ul. Sołtysowskiej w Czyżynach oraz budowy basenu na os. Na Stoku. Krok po kroku sprawy idą w dobrym kierunku.
Informacje o wszystkich podejmowanych działaniach znajdziecie na mojej stronie i w mediach społecznościowych, tam też na koniec grudnia będzie szczegółowe podsumowanie tegorocznych działań.

Wiem, że nie wszystko się udało i jest jeszcze dużo do zrobienia dlatego postaram się pracować dla Was jeszcze bardziej aktywnie. Jeżeli macie jakieś uwagi, wnioski czy potrzebujecie pomocy to zawsze możecie skontaktować się ze mną mailowo (kontakt@lukaszsek.pl), przez media społecznościowe lub telefonicznie (600909363).